Imidasect – gel mamac za suzbijanje žohara
7,30 € PDV uključen
SKU: 80345
Kategorija: Gnojiva i zaštitna sredstva
IMIDASECT GEL PROTIV ŽOHARA
Za neprofesionalnu uporabu
Formulacija: gel za izravnu primjenu
Aktivna tvar: imidakloprid 2,194%
- Uspješan je u suzbijanju smeđeg i crnog žohara, u svim razvojnim stadijima.
- Aktivna tvard imidakloprid djeluje vezanjem na živčani sustav insekta uzrokujući poremećaj u prijenosu živčanih impulsa što je smrtonosno za ciljane insekte. Žohari privučeni hranjivim sastojcima u mamcu, šire gel i kontaminiraju druge jedinke uzrokujući trovanje kontaktno i gutanjem. Pri normalnim uvjetima kapljice gela ostaju aktivne i ukusne najmanje 2 mjeseca.
- Pogodan je za primjenu u sljedećim prostorima: kuće, apartmani, javne zgrade, centri, kina, crkve, poslovni prostori, hoteli, restorani, škole, vrtići, bolnice, domovi za starije i nemoćne osobe, centri za pomoć i njegu, javna kupališta, prijevozna sredstva (brodovi, vlakovi, zrakoplovi), skladišta, industrijski objekti.
- Prije primjene gela bilo bi poželjno ukloniti sve prirodne izvore hrane za žohare (otpad, ostatke hrane…) iz manifestiranog područja kako bi se potaknuo unos gela.
Prije upotrebe, obavezno pročitati uputu/deklaraciju o proizvodu.
Težina | 0,005 kg |
---|
Možda će vam se također svidjeti…
-
BUMORTIN – SREDSTVO PROTIV ŽOHARA
6,90 € PDV uključen
Povezani proizvodi
-
ČUDOMIX LIST 1 L- Organski tekući biostimulator i ojačivač bilja
8,00 € PDV uključen -
ČUDOMIX ZDRAVKO S PUMPICOM 1L- Organski tekući biostimulator i ojačivač bilja
5,00 € PDV uključen -
ČUDOMIX ZDRAVKO 1L- Organski tekući biostimulator i ojačivač bilja
8,00 € PDV uključen